אודות בלוג הטיולים ״איפה גיל?״

הוקם בשנת 2016, בלוג הטיולים והרפתקאות ״איפה גיל?״ נוצר כדי לתת מידע על יעדים מיוחדים בארץ ובעולם. ״איפה גיל?״ מיועד לחובבי טיולים, הרפתקנים ואוהבי אתגרים שלא רוצים להוציא הרבה כסף.

אם אתם מתלבטים מהו היעד הבא שלכם או אם אתם רוצים לקרוא על מקומות חדשים אתם תרגישו פה בבית. הפוסטים באתר מחולקים בין בלוג טיולים, טיפים למטייל, סיפורים אישיים, ראיונות עם הרפתקנים ישראלים וסיפורי קוראים. כל המידע ב״איפה גיל?״ נכתב מניסיון אישי של גיל עצמו או מקצוענים אחרים עם ניסיון רב בתחום הרלוונטי.

גיל דרורי התחיל את חייו כמו כולם. אחרי הצבא הוא יצא לעבוד במחנה קיץ בארה״ב עבור הסוכנות היהודית וטייל בארה״ב ומרכז אמריקה. בגואטמלה גיל פגש את אשתו לעתיד, בקס, אזרחית אנגליה. כדי לתת צ׳אנס למערכת היחסית, גיל עבר ללונדון שם גר עם בקס 6 שנים תוך כדי עבודה בשגרירות הישראלית וחברת תוכנה אמריקאית.

לאחר שש שנים נפלאות בלונדון, גיל ובקס החליטו לעשות שינוי דרסתי בחייהם ושניהם עזבו את עבודת המשרד והתחילו לטייל בעולם כדי לחיות חיים יותר מאתגרים תוך כדי שיתוף סיפורם עם קוראים באינטרנט בבלוג טיולים.

מאז שגיל עזב את עבודתו הוא רכב על קורקינט מסביב ללונדון (240 ק״מ בארבעה ימים), רץ את חצי מרתון Tough Mudder, שחה עם כרישי לוויתן והלך את שביל ישראל לשיפור המודעות על ישראל בעולם תוך כדי גיוס 20,000 ש״ח לעמותת חינוך בטנזניה.

בלוג טיולים איפה גיל

כיום גיל מנהל את קבוצת הרפתקנים ישראלים כדי לעורר את הרצון של ישראלים וישראליות לבצע הרפתקאות חדשות ומתכנן את ההרפתקה הבאה שלו כדי למתוח גבולות אישיים ולשבור שיאים חדשים.

כתיבת תגובה